0318 - 746 600 secretariaat@raeflex.nl

Nienke da Silva

Korte kennismaking

Iedereen verdient een goed thuis. Hoe en waar je woont, bepaalt in grote mate je kansen in het leven. Daarom staat wonen al jarenlang centraal in mijn werk. In deze tijd van schaarste is goed wonen helaas niet vanzelfsprekend, maar woningcorporaties spelen hierin een cruciale maatschappelijke rol.

Visitaties

Als visitator en secretaris draag ik graag bij aan het maatschappelijk presteren van corporaties. Ik vind het inspirerend om hun passie voor volkshuisvesting te ervaren en te zien hoe zij samen met huurders en partners bouwen aan leefbare buurten. In mijn rol fungeer ik als onafhankelijke spiegel; als secretaris zorg ik dat het visitatieproces soepel en zorgvuldig verloopt.

Uitgevoerde visitaties

Op dit moment loopt er nog geen visitatie.

Specifieke deskundigheid

Mijn roots liggen in de volkshuisvesting: ik werkte bij verschillende corporaties, een gemeente en de Autoriteit woningcorporaties. Nu ben ik zelfstandig adviseur en richt ik me op strategie, beleid, onderzoek en procesbegeleiding. Ik gebruik graag creatieve werkvormen om tot nieuwe inzichten te komen. Mensen omschrijven mij als enthousiast, creatief en analytisch. Ik werk verbindend, weet processen goed te begeleiden en zorg voor een prettige en doelgerichte samenwerking. Bij Raeflex zet ik deze kwaliteiten graag in om corporaties te helpen reflecteren, leren en groeien.

Kort CV

Opleiding

2024

Carrière

 

Vrijwilligerswerk      

  • ?